Registrace - petice

Praha 23.1.2017

Vážené dámy a pánové,
dovolte abych Vás poprosil o podporu České národní strany, kterou zakládám. K založení je potřeba tisíc podpisů na petičních arších k tomu účelu přiložených a připravených na stránkách www.cens.cz.
Česká národní strana na české politické scéně citelně chybí a bude protipólem zkorumpovaných stran typu ODS, TOP09, proradné Sobotkově ČSSD, ale i dnes již nedůvěryhodnému Babišově hnutí ANO. KDU-ČSL s jejím zrádným ministrem Hermanem ve mně budí obavy o náš další osud. Zavrženíhodná, krví potřísněná, strana KSČM ve výčtu chybí jen proto, že svou politiku od převratu znovu neprosadila.
Pokud považujete zástupce velkých národů Němců, Francouzů, Italů, Španělů jakožto i dalších pomýlených zástupců menších národů v Evropské unii za nehodné, aby vedly náš národ, pokud nechcete, abychom opustili ideály národního státu a vzdaly se národního území ve prospěch cizích národů, ras, etnik, jednotlivců a náboženství, a pokud na druhou stranu chcete zůstat členem a občanem svobodného a nezávislého národa a státu, odvrátit konec samostatnosti české, zachovat rodný jazyk a kulturu i příštím generacím, podpořte prosím svým podpisem přiloženého petičního archu zákonnou registraci České národní strany.
Dejte nám možnost ucházet se i o Váš hlas v nadcházejících parlamentních volbách.
Pokud cítíte chuť duch českého národa trvale podporovat, zvažte prosím založení místního sdružení České národní strany v místě vašeho bydliště nebo se přihlaste do již existujícího sdružení.
Předem děkuji za vaši ochotu a čas věnovaný naší věci. Petici je potřeba vytisknout, vyplnit, podepsat a zaslat na níže uvedenou adresu.
Moji zprávu prosím přepošlete dalším osvíceným lidem, které znáte a oni Vás, a můžete u nich očekávat vstřícný postoj.

S přáním hezkého dne

Josef Sládek
předseda přípravného výboru.
sladicj@seznam.cz
www.cens.cz

Česká národní strana
Velvarská 11
160 00 Praha 6

Aktivní témata